Ar&Ge ile büyüyoruz,
kontrol ve testlerle
kalitemizi perçinliyoruzKALİTE

Kalitenin detayda başladığını bilerek ürettiğimiz ürünlerin dünya standartlarında üretilmesi için en küçük cıvatasından kaynak puntasına kadar müşteri mutluluğunu sağlayacak ürün ve hizmet gelişimini önemsiyoruz.

Kurmuş olduğumuz Kalite Yönetim Sistemi ile kalitedeki sürdürülebilirlik anlayışımızı, iş yapış şekillerine yansıtmayı başarmış bir şirket olarak;
büyüme, verimlilik ve gelişimle kendimizi geleceğe taşımak için kaliteyi en önemli değer olarak görüyoruz.

Uzun vadeli hedeflerle müşteri memnuniyetini sağlamayı, tüm topluma hizmet etmeyi ve faydalı olmayı hedef edinmiş bir yönetim anlayışı içinde Toplam Kalite Yönetimini tüm çalışanlarının katılımıyla ve sürekli kalite gelişimini ön planda tutarak yaşatmaya devam ediyoruz.

AR&GE


Ürünlerimizi pazarlayarak değil, tercih edilerek satma yolundaki hedefimize ulaşmak için AR-GE yatırımlarımız firmamızın ilk önceliğidir. Ekonomik ömrü uzun, daha teknolojik, kalifikasyonu daha yüksek markalı ürünlerimizi dünya akreditasyonlarına uygun hale getirebilmek için en ileri test cihazları ile ürün geliştirme çabamız devam ediyor.

Ülkemize, patenti tarafımıza ait yeni ürünler kazandırmak için tüm mühendislerimizin çabası ile sektöre öncü spesifik ürün gamı oluşturma yolunda üniversitelerle olan işbirliğini de sürdürmekteyiz.

Sattığımız her mamul, dünya da müşterilerimize sunduğumuz her ürün, AR-GE laboratuvarlarımızda test edildikten sonra hizmete sunulmaya devam edecektir.

İletişim

Büyük Kayacık K.O.S Bölgesi
Kırım Cad. Güzel Konak Sk. No:2
42300 Selçuklu / KONYA / TÜRKİYE
T: +90.332.345 48 20 (4 hat)
F: +90.332.345 48 24
WhatsApp: +90 549 381 92 04
bilgi@devpakmakina.com
disticaret@devpakmakina.com
satis@devpakmakina.com

Bizi Takip Edin
Ürünler
  • TOZLU ÜRÜN PAKETLEME
  • TANELİ ÜRÜN PAKETLEME
  • TOZLU VE TANELİ ÜRÜN PAKETLEME
  • ÖZEL ÜRÜN PAKETLEM