BİZ

Gıda ve hijyen sektörü, modern dünyaya paralel olarak inanılmaz bir hızla gelişmektedir.Buna bağlı olarak paketleme sektörü de makineleşmiş ve yüksek kapasitelere ulaşmıştır.Devpak Makine de, ambalaj, dolum ve paketleme makinaları sektöründe kendini ve kalitesini ıspatlamış bir teknoloji markasıdır.

Devpak, çeyrek asırdır, sektördeki tecrübesi, bilgi birikimi, uzman ekibi ile yüksek teknolojiye sahip paketleme makineleri üretmektedir. Devpak tarafından kişiye ve sektöre özel üretilen tam otomatik makineler; gerekli modifikasyonlarla gıda, kimya. eczacılık, sanayi ürünleri gibi değişik sektörlerde de kullanılmaktadır. Devpak teknolojisi ile toz, taneli ve sıvı ürünler için üretilen otomatik dolum ve paketleme makineleri, dolum, etiketli kapama, kolay açma ve yeniden kapatma yeteneklerine sahip üst düzey kompakt sistemlerdir. Devpak Ambalaj Makineleri, yüksek randımanlı, istediğiniz kalite ve verimdeki paketlemeyi, hassas dozajlamalarla gerçekleştirmenizi sağlar. Devpak Ambalaj Makineleri ürününüzün market rafındaki güzel, şık görünümünün yanı sıra, paket sağlamlığının ve hijyen şartlarının da sağlandığı istenilen gramajdaki dolumun güvencesidir.

Devpak Ambalaj Makineleri, bilgisayar destekli tasarım ile, kendi teknolojisini üretmekte, geliştirmekte ve özgün modelleri ile yurtiçi ve uluslararası pazarlara sunmaktadır.

Devpak, toplam kalite felsefesi ışığında tasarımdan satış sonrası hizmetlere kadar tüm faaliyetlerinde kalite, ürün ve hizmete odaklanmıştır. Çünkü müşteri varsa paket vardır. Paket varsa Devpak vardır.

Devpak Makine
Siz Hayal Edin, Biz Paketleriz… 

Tanıtım Video

İletişim

Büyük Kayacık K.O.S Bölgesi
Kırım Cad. Güzel Konak Sk. No:2
42300 Selçuklu / KONYA / TÜRKİYE
T: +90.332.345 48 20 (4 hat)
F: +90.332.345 48 24
WhatsApp: +90 549 381 92 04
bilgi@devpakmakina.com
disticaret@devpakmakina.com
satis@devpakmakina.com

Bizi Takip Edin
Ürünler
  • TOZLU ÜRÜN PAKETLEME
  • TANELİ ÜRÜN PAKETLEME
  • TOZLU VE TANELİ ÜRÜN PAKETLEME
  • ÖZEL ÜRÜN PAKETLEM